گیفت کارت ویزا و مستر

شنبه 30 خرداد 1394 ساعت 17:17
گیفت کارت های ویزا و مستر جهت انجام فرآیند خریدهای اینترنتی در سایت های خارجی و تبادلات اینترنتی کاربرد دارند و کاربران میتوانند بدون محدودیت سایر گیفت کارت ها از این کارت ها استفاده کنند.
ویزا کارت، (به انگلیسی: Visa) شرکت چند ملیتی خدمات مالی آمریکایی است،که دفتر مرکزی آن در فوستر سیتی، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد . این شرکت وظیفه تسهیلات مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، که عمدتاً توسط کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدی با نشان تجاری ویزا انجام می‌شود. (ویکی پدیا)
مسترکارت، (به انگلیسی: MasterCard) شرکت خدمات مالی آمریکایی و چندملیتی است، که مقر اصلی آن؛ در شهر نیویورک، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.شیوه کسب درآمد مسترکارت در سراسر جهان، به این صورت است، که از طریق پردازش پرداخت‌های بین بانکی بازرگانان و همچنین از راه صدور کارت‌های اعتباری به بانک‌ها و یا اتحادیه‌های اعتباری که از خریداران یا استفاده کنندگان از نام تجاری "مسترکارت" برای خرید انواع کالا یا خدمات؛ بصورت دبیت کارت یا کردیت کارت استفاده می‌کنند، درآمد کسب می‌نماید.
تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست؟
هنگام تهیه کارت اعتباری ویزا و مستر اولین سوالی که برای برخی خریداران این کارت ایجاد میگردد این است که تفاوت ویزا کارت و مستر کارت در چیست؟ و کدام یک برای پرداخت مناسب تر است؟
اگر در یک جمله و بطور خلاصه بخواهیم توضیح دهیم این است که ویزا و مستر دو شرکت بزرگ و بی رقیب در ارائه خدمات مالی و اعتبار ی می باشند که ارائه خدمات آنها تقریبا همانند یکدیگر و به موازات هم می باشد و ارائه خدمات در آنها تفاوت چندانی ندارد و تقریبا یکسان هستند.
 
با گیفت کارت ویزا ومستر کارت از چه فروشگاه هایی میتوان خرید کرد؟
با استفاده از این گیفت کارت ها میتوان از تمامی سایت ها یا فروشگاه هایی که درگاه ویزا و مستر یا امکس داشته باشند و کارت پیش پرداخت شده ( دبیت کارت ) را قبول کنند خرید اینترنتی خود را انجام دهید.
برای مشاهده درگاه ویزا میتوانید تا مرحله پرداخت در سایت مورد نظر پیش بروید و از وجود درگاه ویزا و مستر در سایت مورد نظر اطمینان پیدا کنید و یا جهت اطمینان بیشتر با پشتیبانی سایت یا فروشگاه  مورد نظر تماس حاصل کنید و در مورد امکان پرداخت با کارت های پیش پرداخت شده ( دبیت کارت ) ویزا یا مسترکارت سوال نمایید.
کارت های صادره از کشور امریکا معتبر تر هستند یا کارت های امارات  و یا سایر کشورها؟ تفاوت محل صدور کارت در چیست؟
محل صدور کارت مشخص کننده اعتبار کارت در سایت های خارجی و بین المللی میباشد بدین معنا که کشور صادر کننده کارت با تعدادی از سایت ها و فروشگاه ها قرارداد دارد و شما میتوانید از گیفت کارت ویزا و مسترصادره  فقط در سایت های طرف قرارداد کشور محل صدور کارت خرید کنید.مثلا کارت های صادره از امارات حدودا با ۶۰ درصد از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی قرارداد دارند ولی کارت های صادره از امریکا با بیش از ۹۵ درصد سایت ها و فروشگاه ها قرارداد دارند و این نشانه معتبرتر بودن و قابل استفاده تر بودن کارت های امریکا نسبت به سایر کشور ها می باشد.به همین دلیل میتوان گفت در تمامی فروشگاه ها و سایت های معتبر میتوان از کارت های صادره از امریکا استفاده کرد.

قابل ذکر است گیفت کارت های ویزا و مستر ارائه شده در فروشگاه گیفتی از کشور آمریکا صادر میگردد و شما میتوانید در تمامی فروشگاه های معتبر و بزرگ اقدام به خرید یا انجام تراکنش نمایید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.